ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ PRO FIRMY A SPOL.

Mobilní odběrové týmy: R E S U1 - R E S U2 - R E S U3

We help, you care !

V důsledku nařízení MZ a Vlády ČR je povinnost každé firmy, společnosti a instituce testovat své zaměstnance.
Na trhu existují mnoho testovacích sad, které si mohou firmy či společnosti zakoupit, ale tyto sady testů neodpovídají specifické diagnostice - pod 95% (výsledky neodpovídají skutečnosti).
Některé podniky se systematickým testováním z různých důvodů váhaly a řada dalších firem posílá své zaměstnance na povinný test kamkoli na volně přístupná odběrová místa a víc neřeší. Tato cesta se však neukázala jako nejšťastnější – testovací kapacity se hlavně v regionech rychle vyčerpaly a na volné termíny se podle dostupných dat čeká někdy i týdny.


Přenechte nám tuto práci, postaráme se o profesionální odběr vzorků a vyhodnocení - ZCELA ZDARMA !
Předejdete tak pracovním výpadkům nebo finančním škodám a ochráníte své zaměstnance a podnikání.

 Na vámi určené místo přijede odběrový tým sanitním vozem typu RZP ve složení zdravotnický záchranář, všeobecná sestra, nebo v doprovodu studentů zdravotnického oboru.

Využijte objednávkový formulář - viz dole, posléze vám zašleme potvrzení vaší objednávky a sdělíme zdali váš vybraný termín již není obsazen a navrhneme jiný časový termín dne.                                                                   Děkujeme za pochopení.


Jaké používáme testy ?

Používáme výhradně ověřené a studií podložené antigenní sady testů od spol. Nal von minden GmbH Germany (zn. NADAL COVID-19 Ag TEST), které mají svoji specifickou diagnostiku více než 99,89% a jsou srovnatelné s PCR testy. Tyto sady jsou registrované u MZČR a jejich přednost je použití z dutiny ústní a z dutiny nosní (odběr vzorků).

Jaká je pracovní doba ?
Pondělí - Středa

07.00 - 20.00 hodin

Naše možnosti jsou takové, že můžeme testovat vaší firmu či spol. častěji podle vašeho uvážení, nebo dle vládního nařízení.

Kolik osob zvládnete otestovat  ?
Odběrový tým dokáže otestovat 40 - 50 osob za hodinu. Samotná procedůra je odhadována na 2 - 5 minut. Výsledek je znám do 15ti minut od odběru.

Jak probíhá testování ?

Do připravené místnosti vstupuje pouze jedna osoba, u které se provede odběr vzorku z dutiny ústní, nebo z dutiny nosní. Osoba je nejprve instruována s písemným souhlasem a evidována do seznamu osob ve firmě, nebo spol.

 

 Máme si něco připravit ?
Vše je na vzájemné domluvě. Odběrovému týmu postačí místnost, kde se budou provádět odběry a následné vyhodnocení. Do místnosti vždy vstupuje pouze jedna osoba. Po každém odběru je místnost dokonale dezinfikovaná a jsou instalovány mobilní ozónovače.