přeprava pacientů neodkladné péče

zdravotnická dopravní služba

 

Ceník zdravotních služeb PPNP a ZDS - Soubor ke stažení

 

Přeprava pacientů neodkladné péče (PPNP) je realizována v režimu RZP (rychlá zdravotnická pomoc), nebo RLP (rychlá lékařská pomoc). Tyto transporty se obecně jmenují Sekundární transporty. To jsou výjezdy, kdy pacient je v péči lékařů a sester v nemocnici a je potřeba kvůli jeho zdravotnímu stavu jej transportovat na specializované pracoviště vyššího typu např. krajské, oblastní, fakultní nemocnice, specializované kliniky a centra. Jedná se o pacienty, kteří pro svůj závažný, mnohdy život ohrožující stav nemohou být přepraveni pouze sanitními vozy DRNR (neboli přepravními sanitkami).

Zajistíme vám plánovaný transport pacienta pod odborným dohledem našich zdravotníků - zdravotnický záchranář, všeobecná sestra se specializací ARIP, nebo lékař se specializací ARO.

    

Zdravotnická dopravní služba (ZDS), nebo-li doprava raněných, nemocných a rodiček (DRNR - přepravní sanitní vůz) zahrnuje přepravu pacientů k plánovanému výkonu ve zdravotnickém zařízením (transporty z domova, LDN, Hospic, ...) a transport tělesných orgánů k transplataci. Využíváme sanitní vozy třídy A2.
Každý má právo na svobodnou volbu sanitní služby a proto tato zdravotní služba je pro samoplátce.

Zajistíme vám plánovaný transport pacienta pod dohledem našeho řidiče s certifikovaným kurzem DRNR.

_________________________________________________________________________________________________________________

Vlastníme sanitní vozy typu RZP a ZDS (třída A2, B a C), které splňují vyhlášku č. 296/2012 Sb., o požadavcích pro poskytovatele přepravy pacientů neodkladné péče a zdravotnické dopravní služby.

Poptávkový formulář - viz níže . . .

Poptávkový formulář na zdravotní služby PPNP / ZDS / Repatriace

Transporty

Zdravotnické zařízení, LDN, Hospic, Amb., domov,...

Zdravotnické zařízení, LDN, Hospic, Amb., Domov,...

Všeobecné poznámky pro posádky RZP, RLP, ZDS