PARTNEŘI a KOLEGOVÉ


Děkujeme všem partnerům za sponzorské dary, bez kterých bychom nemohli poskytovat naše profesionální služby. I nadále, však rádi přijmeme nového sponzora.

Poděkování taktéž patří i kolegům v rámci dlouhodobé spolupráce.

KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s. r. o.

Jsme profesionálové na lékařské přístroje a dezinfekce. Náš e-shop znamená služby zdravotnickým organizacím.

Lékařskými přístroji a dezinfekčními prostředky zásobujeme nemocnice a kliniky, ordinace a ambulance, laboratoře, domovy důchodců a další zdravotnická, sociální zařízení a charitní organizace.

REKLAMA - Šulekovi, s. r. o.

HELAGO - CZ, s. r. o.

Společnost HELAGO vznikla v březnu roku 1992, jako obchodní společnost zastupující japonského výrobce vážící a zdravotnické techniky, firmu A&D. Velmi rychlý rozvoj byl motivován zejména potřebami lékáren, a byl směřován hlavně na tento trh. V roce 1993 vznikla i vlastní výrobní hala a byl vyroben první nábytek pro lékárnu.

DS MŠENO, p. o.

Zařízení zajišťuje komplexní pobytové sociální služby převážně pro seniory, kteří mají sníženou soběstačnost, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Školící zařízení RESCUE HELP - ZS


ZDRAVOTNICKÁ A ASISTENČNÍ SLUŽBA PRAHA, z. .s

Nestátní zdravotnické zařízení. Naše společnost poskytuje služby v oblasti zdravotních transportů v režimu PPNP a DZS na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Náš tým tvoří profesionálové z řad Lékařů, zdravotních sester, zdravotnických záchranářů a řidičů sanitních vozidel.

MEDIC - SERVICE,
s. r. o.

Poskytujeme služby v široké oblasti zdravotnictví. Realizujeme transporty v režimu DRNR (doprava raněných, nemocných a rodiček), ale také sekundární (mezinemocniční) transporty v systému RZP (rychlá zdravotnická pomoc), také v režimu RLP (rychlá lékařská pomoc), a to vše i v mezinárodním měřítku.

PM MEDICAL CZ,
s. r. o

PM MEDICAL CZ, s. r. o. je nestátní zdravotnické zařízení, které má registraci (MHMP) pro poskytování Dopravní zdravotní služby a je též člen IZS. Zajistíme Vám zdravotní transport po Celé ČR i zahraničí a hlavní působnost máme v Praze a ve Středočeském kraji.