PM MEDICAL CZ, s. r. o.

ZDRAVOTNICKÁ DOPRAVNÍ SLUŽBA

Zdravotnická dopravní služba PM MEDICAL CZ, s. r. o. je soukromá nestátní dopravní služba, která je členem IZS. Zajistíme Vám zdravotní transport po Celé ČR a hlavní působnost máme na území hl. m. Prahy.

Disponujeme moderním vozovým parkem značek Volkswagen Transportér T5, T4 a Renault Trafic. Všechny naše vozy jsou plně vybaveny dle platných vyhlášek pro provoz DNR v ČR a jsou vybaveny AED.

Jsme smluvní partneři zdravotních pojišťoven:
111. Všeobecná zdravotní pojišťovna
201. Vojenská zdravotní pojišťovna
205. Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
209. Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
211. Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR
213. Revírní bratrská pokladna Ostrava

Pacienti pojištění u výše uvedených pojišťoven mají službu zcela ZDARMA, pokud pacient předloží řidiči transportní příkaz od svého lékaře. Pokud však pacient nemá z jakéhokoliv důvodu nárok na sanitní vůz, tak si ji může objednat na své náklady.

Na přepravu sanitním vozem má nárok každý pojištěný pacient, pokud se necítí na cestu k lékaři, nebo po výkonu zpět domů.

Jsme hrdým smluvním partnerem zapsaného spolku RESCUE HELP při zajištění odborné první pomoci při sportovních a kulturních akcích, školeních a kurzech první pomoci, aj...

Z naší praxe: Rescue Help zajištuje profesionální odbornou první pomoc a My transport zraněných do nejbližších zdravotnických zařízení (v plném vědomí) s doprovodem zdravotnického pracovníka.

Transportní příkaz zde...
Kontaktní osoby:

Petr Mezera, Lukáš Kocanda, DiS.

Dispečink DNR:

+420 725 936 366, +420 737 175 765

RESCUE HELP | www.rescuehelp.cz | info@rescuehelp.cz | Adresa: Černuc č.p. 124, 273 25 Černuc, Středočeský kraj | Telefon: +420 737 175 765